Ogres Ķepas – Dzīvnieku Patversme

Atrodi savu vislabāko draugu!

Par mums

February 17th, 2013

Ogres-Dzivnieku-Patversme_foto
Mūsu patversmē ir 20 suņu vietas un dažas kaķu vietas. Visi sprosti atrodas telpās, tādēļ vismaz trīs reizes dienā visi suņi dodas pastaigā svaigā gaisā. Pastaigām izmantojam īpaši iekārtotos laukumus vai arī daudzās takas blakus esošajā mežā.

Mūsu adrese: Ogrē, Indrānu ielā 9/11 (virziens – Lašupes).

Gaidām apmeklētājus!

Apmeklētājus  gaidām no pulksten 10 līdz 16 izņemot pirmdienu,kad mums ir sanitārā diena!Pusdienas pārtraukums no 12.00-13.00

Sakarā ar brīvprātīgo palīgu negodīgām rīcībām, pastaigās ar suņiem varēs doties tikai uzrādot personas apliecinošo dokumentu – pasi! Lūdzam iepriekš pieteikties telefoniski!

Personas, kuras jaunākas par 16 gadiem bez vecāku uzraudzības pastaigās ar suņiem netiks laistas!

Zvaniet: 2 63 42 330  vai 650 44224 (var gadīties, ka jāpagaida, kamēr atskrienam līdz telefonam).

Vai rakstiet uz ogresdzivniekupatv@inbox.lv

Visi mūsu dzīvnieki ir vakcinēti, attārpoti un no 6 mēnešu vecuma arī sterilizēti vai kastrēti. Ja pēc dzīvnieka adoptēšanas jaunajiem īpašniekiem rodas jautājumi par to kopšanu vai barošanu, zvaniet – mēs Jūs uzklausīsim un dosim padomu.

Gadījumā, ja adoptētais dzīvnieks jaunajās mājās neiedzīvojas vai rodas konflikti starp Jums un dzīvnieku, tad  pieņemam viņu atpakaļ. Mūsu pienākums ir sagādāt dzīvniekiem “otro iespēju”, jo visi viņi ir iepriekšējo saimnieku nodoti. Tādēļ, ja vēlaties adoptēt kādu patversmes iemītnieku, rēķinaties ar to, ka patversmes darbinieki Jūs iztaujās par dzīvnieka turēšanas apstākļiem, lai atrastu vislabāko un vispiemērotāko sirds draugu Jums un mūsu apstākļiem.